۶ دلیل برای انتشار سینگل یعنی ۶ دلیل مهم که چرا باید سینگل بیرون بدهیم؟ قبل از هرچیز باید بگوییم که آلبوم کماکان مهم است اما چرا پیتون بر روی سینگل و انتشار آن تاکید دارد؟ با پیتون همراه باشید.

استراتژی انتشار سینگل

استراتژی انتشار سینگل بدان معنی است که مردم می دانند که برای موسیقی تان برنامه ریزی دارید مثلا: آلبومی در پیش است! 

حال که به این موضوع پی بردید،‌سوال اصلی اینجاست،‌ چه هنرمندانی باید سینگل بیرون بدهند؟! در چه زمانی؟! و چرا؟!

اگر مدتی است از موسیقی دور بوده اید، یا اولین بار است که می خواهید موسیقی خود را منتشر کنید و یا بودجه کافی برای انتشار آلبوم ندارید و به دنبال اسپانسر هستید،‌ باید سینگل منتشر کنید

۶ گروه از هنرمندان که باید سینگل بیرون دهند:

۱-هنرمندانی که تا به حال موسیقی منتشر نکرده اند، باید سینگل بیرون دهند!

توضیح آن است که نمی شود یک هو از راه برسید و یک آلبوم بیرون دهید! منظورمان از نمی شود آن نمی شود تکنیکی نیست، بلکه منظور آن نمی شود حرفه ای است! اینگونه به همه می فهمانید که آلبومی در پیش است و قرار است کلی دلار به جیب مبارک روانه کنید!

۲-هنرمندانی که قصد دارند آلبوم آماده انتشار خویش را بیرون دهند باید سینگل منتشر کنند! حتما از خودتان می پرسید که این کار به چه معنی است؟ این کار به این معنی است که با انتخاب یکی دو قطعه از میان آلبوم خود، مخاطب را تشنه تر کنید برای خرید آلبوم جدیدتان! این کار مخاطبین را هیجان زده تر می کند،‌پس بهترین ترک ها را انتخاب کنید

۳-هنرمندانی که به مدت طولانی و به هر دلیلی از دنیای موسیقی دور بوده اند، باید سینگل منتشر کنند!

شرایط بد اقتصادی،‌ بیماری،‌ مشکلات عاطفی و یا خانوادگی همه و همه می توانند شما را برای مدتی از دنیای موسیقی دور نگه دارند! پس اگر مثل بسیاری از هنرمندان در این شرایط گیر کرده اید،‌ نگران نباشید، دستتان را روی زانویتان بگذارید و بلند شوید،‌پیتون در کنار شما، یار و یاور شماست….

۴-برخلاف گزینه بالا،‌هنرمندانی که زندگی به کامشان است و قصد دارند کمی تفریح کنند،‌ سینگل خود را منتشر کنند!

بله! درست شنیدید! دنیا بالا و پایین زیاد دارد! شاید همین حال خوب یک هنرمند و ساخت موسیقی، سبب شود که آن هنرمند در گل گرفتار شده،‌ جان دوباره بگیرد و به دنیای موسیقی بازگردد….

پس اگر حال دلتان خوب است،‌ حال دل دیگران را هم خوب کنید، ‌این یک وظیفه اجتماعی است….

مثلا آهنگ دوست دارم زندگی رو یادتونه که؟! از سیروان خسروی؟! چقدر حال دل هنرمندا رو خوب کرد؟! خودش هم مشهور تر شد! یه بازی دو سر برد!

۵-پر کاری هنرمند یعنی انتشار سینگل!

اصلا خوب نیست که به عنوان هنرمند دو سه سالی یک بار آلبوم بیرون دهید! طرفدارهای بیچاره تان منتظرند! حداقل شش ماهی یک بار،‌یک سینگل بیرون بدهید، اگر پرکار به نظر نرسید طرفدارانتان کمتر می شوند! از پیتون گفتن و از شما هم شنیدن!

۶-هنرمندانی که بودجه کافی ندارند باید سینگل منتشر کنند!

پیتون به خوبی از هزینه های ساخت یک آلبوم آگاه است اما هزینه ساخت یک موزیک سینگل که آنقدرها زیاد نیست! اگر خوب باشد حسابی دیده می شوید و آلبومتان جور خواهد شد.

می خواهید سینگل تان را منتشر کنید؟ پیتون در کنار شما، موسیقی شما را در جهان پخش می کند تا دیده شوید!

برای انتشار سینگل در جهان و دیده شدن، اینجا را ببینید

 

دیدگاه کاربران

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *